MONITORY INTERAKTYWNE MYBOARD

Zanurz się w świecie edukacji interaktywnej

myBoard, to monitor, który przenosi tradycyjną tablicę szkolną w erę cyfrową. Dzięki technologii dotykowej i funkcjom interaktywnym, uczniowie mogą aktywniej uczestniczyć w lekcji, co zwiększa ich zainteresowanie i zaangażowanie.
Monitory interaktywne myBoard, dostępne w seriach GREY i BLACK, są przystosowane do pracy w wysokiej rozdzielczości 4K UHD, co zapewnia doskonałą jakość obrazu.
Monitory wyposażone są w system operacyjny Android, co umożliwia swobodne korzystanie z różnych aplikacji.

4K UDH 60Hz
Dzięki rozdizelczości 3840 x 2160 uzyskasz ostry, pełen detali obraz, który na pewno zrobi wrażenie podczas korzystania z monitora

KOMPUTER OPS
Zyskaj dodatkowe możliwości monitora, poprzez podłączenie do niego dodatkowego komputera OPS z systemem Windows.

SCREEN SHARE
Szybko i bezprzewodowo przedstawiaj materiały z zewnętrznego komputera lub urządzenia mobilnego

ANDROID 11
Szybsze działanie oraz nowoczesny, odświeżony interfejs. Nowa wersja, to również większe bezpieczeństwo Twoich danych.

PIXBLOCKS
Aplikacja PixBlocks umożliwia edukację programistyczną osobie w każdym wieku. To najprostsze narzędzie do nauki programowania zarówno podczas kształcenia indywidualnego, jak i zajęć informatycznych w szkołach.

PEŁNA PRECYZJA, NATURALNE WRAŻENIA

PISZ I RYSUJ JAK DŁUGOPISEM

Technologia Non Air Gap w połączeniu z nowymi, supercienkimi pisakami, pozwala na jeszcze większą precyzję pisania. Odczucia podczas pisania czy rysowania są tak naturalne, jak podczak używania długopisu. Co więce, różnica odczuwalna jest również podczasa korzystania z ekranu za pomocą dotyku.

RYSUJ I UCZ

TWÓRZ, EDYTUJ I DZIEL EKRAN DZIĘKI DEDYKOWANYM NARZĘDZIOM

Dzięki dedykowanym narzędziom do edycji i tworzenia materiałów, takim jak eMarker, możesz w łatwy sposób wybierać, rysować, wypełniać, przycinać treści i obrazy na swoim monitorze interaktywnym. Wszystkie dostępne funkcje znajdziesz na intuicyjnym pasku. Wystarczy kliknąć w dane narzędzie i gotowe!

PODŁĄCZAJ I DZIAŁAJ

POZNAJ ZALETY ALL-IN-ONE Z WBUDOWANYM KOMPUTEREM OPS

Komputery przeznaczone do monitorów myBoard, to urządzenia zaprojektowane z myślą o najwyższej wydajności. Stanowią rozwiązanie typu All In One – bez kabli, bez konieczności podłączania dodatkowego, zewnętrznego komputera. Wyposażone są w najnowsze procesory Intel oraz dyski SSD, dzięki czemu gwarantują wysoki komfort i niesamowitą szybkość użytkowania monitora.

POZNAJ WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI SYSTEMU

SYSTEM ANDROID 11

Uzyskaj jeszcze lepsze wrażenie z użytkowania monitora myBoard, dzięki nowej generacji Androida. System operacyjny Android 11 to szybsze działanie oraz nowoczesny, odświeżony interfejs.

ZINTEGROWANY SYSTEM AUDIO

DLA TWOJEJ WYGODY

Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i cenimy Twoją wygodę, dlatego nie będziemy wymagać od Ciebie dodatkowych ruchów. Nasze produkty są od razu gotowe do pracy. Wszystkie monitory posiadają wbudowane głośniki, które spełniają swoją funkcję nawet w dużej sali lekcyjnej czy konferencyjnej.

PODZIEL EKRAN

TRZY NIEZALEŻNE POLA

Podziel ekran – dzięki tej funkcji, będziesz mieć możliwość malowania różnym kolorem nawet na trzech niezależnych polach w tym samym czasie. Wspólne malowanie z przyjaciółmi nigdy nie było tak łatwe!

WYBIERZ SWÓJ MODEL

myBoard GREY ROCK 2.0