myBoard GREY ROCK 2.0

Dostępne rozmiary:

Cena katalogowa netto: 7 500,00 zł
Cena katalogowa brutto: 9 225,00 zł

Cena katalogowa netto: 9 500,00 zł
Cena katalogowa brutto: 11 685,00 zł

Cena katalogowa netto: 13 600,00 zł
Cena katalogowa brutto: 16 728,00 zł

Cena katalogowa netto: 28 450,00 zł
Cena katalogowa brutto: 34 993,50 zł

myBoard GREY ROCK 2.0 to monitor, dzięki któremu Twoje wrażenia z jego obsługi będą jeszcze lepsze. Wyposażony jest w dodatkowy subwoofer 20W z mocnym i głębokim dźwiękiem. Napędzany jest systemem operacyjnym Android w wersji 11, a jego bogata funkcjonalność, jak profile użytkownika, nowoczesny i innowacyjny port USB All in One typu C, czterordzeniowy procesor wspomagany przez aż 8 GB pamięci RAM i ekran o wysokiej rozdzielczości 4K UltraHD to gwarancja bezpieczeństwa, szybkości działania oraz komfortu pracy podczas zajęć lekcyjnych.

Monitor wyposażony został również w 6 najnowszych portów USB 3.0.

 

WYŻSZY POZIOM INTERAKCJI

 • Android 11 – nowoczesny system operacyjny dla monitorów interaktywnych
 • innowacyjna technologia Non Air Gap
 • mocny i głęboki dźwięk, dzięki wbudowanym głośnikom 2 x 20W + 20 W subwoofer
 • obsługa profili użytkownika – dostosuj monitor do swoich potrzeb!
 • aż 8 GB pamięci operacyjnej!
 • ekran 4K UHD z odświeżaniem 60Hz
 • pisz różnym kolorem jednocześnie, dzięki dwustronnym pisakom!
 • powierzchnia ze szkła hartowanego 4mm z matową powłoką antyrefleksyjną
 • automatyczne aktualizacje OTA – bądź zawsze na bierząco!
 • kompozycje – wybierz swój wygląd interfejsu
 • tryb ochrony wzroku
 • tryb białej tablicy, ułatwiający prowadzenie zajęć
 • dwukolorowa, elegancka ramka monitora
 • platforma myBoard PLUS

MOCNY I WYRAŹNY DŹWIĘK

Zapewnij sobie pełne wrażenia dźwiękowe dzięki udoskonalonej wersji monitora GREY ROCK 2.0 z wbudowanym subwooferem o mocy 20W oraz głośnikami 2x 20W. To idealne rozwiązanie dla sal lekcyjnych, które chcą wzmocnić doświadczenia dźwiękowe podczas nauki. Wbudowany subwoofer zapewni bogatsze basy, co sprawi, że filmy, prezentacje i muzyka jeszcze bardziej zaangażują uczniów.

ANDROID 11

W najnowszej generacji monitorów myBoard GREY ROCK wykorzystujemy zaktualizowany system Android, który pozwoli uzyskać jeszcze wyższy komfort pracy.

NON AIR GAP

Nowoczesna, innowacyjna technologia Non Air Gap, czyli usunięcie przestrzeni powietrznej pomiędzy hartowaną szybą a ekranem, zapewni użytkownikowi doskonały i ostry jakościowo obraz, a także pełne kąty widzenia. Zastosowanie tej technologii sprawi, że użytkownik odczuje o wiele większą precyzję dotyku podczas rysowania, porównywalną z ekranami pojemnościowymi. Takie rozwiązanie to gwarancja doskonałego komfortu pracy.

PROFILE UŻYTKOWNIKA

Dopasuj monitor myBoard do swoich własnych preferencji za pomocą profili użytkownika. Dzięki tej innowacyjnej funkcjonalności w monitorze z bezpiecznym, nowoczesnym Androidem 11, z urządzenia może korzystać kilku nauczycieli, ustawiając swoje indywidualne, ulubione opcje.

WYGODNE OBSZARY ROBOCZE

Zabawa i nauka podczas lekcji, może być teraz jeszcze bardziej interaktywna i angażująca wiele osób! Dla Twojej wygody, w trybie białej tablicy, wprowadzono możliwość pisania róznymi kolorami w trzech niezależnych obszarach roboczych.

USB ALL IN ONE TYPU C

Monitor myBoard GREY ROCK, poza pokaźną liczbą portów, wzbogacony został o nowoczesny port USB All in One typu C, dzięki któremu za pomocą tylko i wyłącznie jednego przewodu, uzyskasz możliwość jednoczesnego ładowania podłączonego, wspieranego urządzenia oraz przesyłanie obrazu, dźwięku i dotyku.

TRYB OKIENKOWY

Prezentuj wygodne treści na monitorze, dzieki możliwości uruchomienia aplikacji nie tylko w trybie pełnoekranowym, ale również – okienkowym. Dzięki temu zyskasz funkcjonalność uruchomienia dwóch aplikacji obok siebioe i przedstawiania treści w sposób szybki i wygodny! Tak samo jak na swoim komputerze z systemem Windows.

ŁATWE UDOSTĘPNIANIE

Przesyłaj komentarze i zdjęcia za pomocą funkcji łatwego udostępniania bezpośrednio na ekran monitora. Zeskanuj kod QR i dziel się dwoimi uwagami oraz pracą ze wszystkimi.

SZYBKA PAMIĘĆ

Dzięki zastosowaniu pojemnej pamięci RAM w monitorach interaktywnych GREY ROCK oraz wykorzystaniu nowoczesnego systemu operacyjnego Android 11, praca na urządzeniu interaktywnym jest szybka i przyjemna.

KOMPOZYCJE EKRANU

Personalizacja nigdy nie była tak prosta! W monitorach interaktywnych myBoard GREY ROCK dodano możliwość wyboru dodatkowych kompozycji pulpitu. Uwolnij swoją wyobraźnię i wybierz wygląd, który najbardziej przypadnie Ci do gustu!

Scroll to Top