SmartFloor Mobile

Ciesz się zabawą wszędzie tam, gdzie chcesz!

SmartFloor Mobile to gotowy interaktywny zestaw, zawierający niezwykłą podłogę interaktywną SmartFloor oraz ztatyw mobilny, pozwalający na jej bezproblemowe przemieszczanie w dowolne miejsce. Statyw umożliwia wyświetlanie obrazu wszędzie tam, gdize nie ma możliwości zamontowania projektora – w centralnym miejscu sali gimnastycznej, na środku klasy czy świetlicy szkolnej.

Większy komfort i łatwość użytkowania, pozwala cieszyć się zabawą na podłodze interaktywnej SmartFloor, która oprócz standardowej reakcji na ruch, umożliwia również sterowanie za pomocą specjalnych pisaków interaktywnych, telefonu lub robota edukacyjnego. Na podłożu wyświetla się panel startowy z podglądem dostępnych pakietów, zawierających zbiór aplikacji pogrupowanych alfabetycznie.

SmartFloor doskonale sprawdzi się nie tylko w placówkach edukacyjnych (sale zajęciowe, świetlice, biblioteki, szkolny korytarz), ale także w przestrzeniach publicznych (galerie handlowe, sale zabaw, restauracje, salony samochodowe), placówkach medycznych (szpitale, sanatoria, ośrodki terapeutyczne) czy instytucjach kultury (muzea, kina, domy kultury, galerie sztuki).

Specyfikacja statywu:

  • szerokość podstawy: 92 cm
  • długość podstawy: 45 cm
  • rozmiar obrazu rzucanego z minimalnej wysokości: 148 x 111 cm
  • rozmiar obrazu rzucanego z maksymalnej wysokości: 266 x 197 cm

Zestaw zawiera:

Scroll to Top