SmartFloor Mobile Audio

Jeszcze więcej zabawy, tam gdzie chcesz!

SmartFloor Mobile Audio to nowy, gotowy interaktywny zestaw, zawierający niezwykłą podłogę interaktywną SmartFloor oraz statyw mobilny z głośnikami, pozwalający na jeszcze lepsze wrażenia z zabawy i nauki. Zamontowany na statywie zestaw głośnikowy to dodatkowe wzmocnienie dźwięku w aplikacjach, przydatne zwłaszcza w dużych pomieszczeniach, jak sala gimnastyczna, sala lekcyjna, kids zone w galerii handlowej czy bawialnia, gdzie wiele dzieci bawi się jednocześnie.

Statyw mobilny umożliwia bezproblemowe przemieszczanie podłogi interaktywnej w dowolne miejsce, a także wyświetlanie obrazu wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania projektora – w centralnym miejscu sali gimnastycznej, na środku klasy czy świetlicy szkolnej.

Większy komfort i łatwość użytkowania pozwala cieszyć się zabawą na podłodze interaktywnej SmartFloor, która oprócz standardowej reakcji na ruch, umożliwia również sterowanie za pomocą specjalnych pisaków interaktywnych, telefonu lub robota edukacyjnego. Na podłożu wyśiwetla się panel startowy z podglądem dostępnych pakietów, zawierających zbiór aplikacji pogrupowanych alfabetycznie.

SmartFloor doskonale sprawdzi się nie tylko w placówkach edukacyjnych (sale zajęciowe, świetlice, biblioteki, szkolny korytarz), ale także w przestrzeniach publicznych (galerie handlowe, sale zabaw, restauracje, salony samochodowe), placówkach medycznych (szpitale, sanatoria, ośrodki terapeutyczne) czy instytucjach kultury (muzea, kina, domy kultury, galerie sztuki).

Zestaw zawiera:

  • 1 x podłoga interaktywna SmartFloor
  • 5 pakietów aplikacji na start: Mali Odkrywcy, W krainie kolorów, Rusz głową, Kulkowo i Na wesoło
  • 1 x mobilny statyw z głośnikami

Specyfikacja statywu z głośnikami:

  • szerokość podstawy: 92 cm
  • długość podstawy: 45 cm
  • rozmiar obrazu rzucanego z minimalnej wysokości: 148 x 111 cm
  • rozmiar obrazu rzucanego z maksymalnej wysokości: 266 x 197 cm
  • zastosowane dodatkowe zewnętrzne głośniki 2x 20 W wraz z wbudowanym w urządzenie wzmacniaczem audio.
Scroll to Top