WIRTUALNA GAZETKA SZKOLNA

MULTIMEDIALNY ODPOWIEDNIK TABLICY KORKOWEJ

Wirtualna Gazetka Szkolna to platforma, na której uczniowie i nauczyciele mogą dzielić się informacjami i tworzyć treści związane z życiem szkoły. Można tu znaleźć aktualności, ogłoszenia, artykuły, zdjęcia i filmy ze szkolnych wydarzeń, a także informacje o dzwonkach, zebraniach czy zastępstwach.

Wirtualna Gazetka Szkolna to świetne narzędzie, które pozwoli być na bieżąco z tym, co dzieje się w szkole i zobaczyć, co tworzą uczniowie.

Postaw na wysoką jakość i niezawodność dzięki kompleksowemu rozwiązaniu Digital Signage.

Monitor iiYama serii 54, to profesjonalny wyświetlacz o dużej jasności, który może pracować w orientacji poziomej i pionowej przez 24 godziny na dobę.

Dołączony system Wirtualnej Gazetki Szkolnej zapewnia kontrolę nad wyświetlanymi treściami, a wszystko to dzieje się całkowicie zdalnie i bezpiecznie.
Przy jednoczesnej łatwości obsługi, system daje duże możliwości w zakresie publikowania treści.

Szkolni administratorzy zamieszczają na ekranie przygotowane przez siebie zdjęcia, filmy oraz dokumenty PDF. Mogą również skorzystać z kreatora i szablonów slajdów oraz z biblioteki gotowych treści, a publikacje można z góry zaplanować dzięki funkcji harmonogramu.

DOSTĘPNE ROZMIARY MONITORÓW

Podczas wdrażania Wirtualnej Gazetki Szkolnej przeprowadzamy szkolenie dla szkolnych administratorów systemu.
Użytkownicy bardzo szybko przekonają się, że oprogramowanie jest niezwykle intuicyjne i każdy jest w stanie z łatwością poradzić sobie z dodawaniem treści.

Aby obsługiwać zamontowany w szkole monitor, nie trzeba instalować żadnej aplikacji. Dostęp do panelu odbywa się przez przeglądarkę internetową. Użytkownicy otrzymują loginy i hasła, dzięki którym mogą logować się z dowolnego komputera, niezależnie od ich lokalizacji.

Zaletą Wirtualnej Gazetki, instalowanej najczęściej na szkolnym korytarzu, ale również w pokojach nauczycielskich, jest możliwość błyskawicznego przekazywania informacji odbiorcom na terenie całej placówki. Informacja jest widoczna od razu na wszystkich wybranych szkolnych monitorach informacyjnych.

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI